Téma týdne: píšu články na TT

Akrostich na pohromy

8. ledna 2013 v 18:26 | Bekky
Žravá
Invence
Vyruší

hlavně žádný lidi, prosím

2. ledna 2013 v 15:20 | Bekky
Na pustý ostrov? Docela bych to brala, už mám někdy všeho tady dost. Žádná škola, žádná práce, žádní otravní lidé. Přiznávám, jsem líná a otravná. Ale je jedna věc, bez které bych být nemohla a to je hudba.

báseň ze zloby a smutku

27. prosince 2012 v 15:15 | Bekky

Šťastný to den
pro pár vyvolených
beznadějný sen
pro svět ztracených

Vánoce s tátou

25. prosince 2012 v 10:37 | Bekky
Tak to jsou první Vánoce, které slavím jen s tátou. Včerejšek jsme trávili jakoby nic, tak jako každý jiný Štědrý den. Jen na večeři jsme pozvali ještě dědu, a pak se to zvrhlo v debatu o politice a přemýšlení o mámě a sestře. Smutný. Děsný. Otravný dvě hodiny.

co potřebuju

20. listopadu 2012 v 20:38 | Bekky
Je hromada věcí, které bych zařadila do škatulky "potřebuju". Ale jen jeden člověk. Ten je nejdůležitější, ale není tady vždy pro mě. Není věc, tak je to složitější. Seznam věcí, ať reálných, či nereálných, je jednodušší.

tak jaká?

12. listopadu 2012 v 22:24 | Bekky
Dneska jsme už asi po padesáté psali cvičení, kde jsou dva sloupečky, jeden plus a druhý mínus. Člověk píše svoje vlastnosti, ale spíše se musí soustředit na to, jakým způsobem je píše, než na to co vlastně píše, to je v podstatě jen vyrovnání se sebou samou.

omluva

30. října 2012 v 18:52 | Bekky
Tohle je zásadní slovo, které mi dělá problém. Když někomu dupnu na nohu, tak se omluvím. Když do někoho vrazím na ulici, tak se omluvím. Když ale udělám něco špatného a cítím se hrozně, tak mi to nejde.

chlast až do mozku

17. října 2012 v 21:17 | Bekky
se sklenicí v ruce
nevím kudy dál
hladina je v půlce
dám panáků pár

nebo ne

8. října 2012 v 21:25 | Bekky
Lidi zahledění do sebe, nedělit se, nepomoct. Jen já. Jenom já sama. A všechno jen mé. To uvažování - myšlení o vlastnictví, ovládá každý, ale kdo se dokáže se stejnou péčí zajímat o to co je v ostatních. Kdo se zajímá o jiné stejně dychtivě jako o sebe?

lži

25. září 2012 v 18:12 | Bekky
Proč tak často říkám, že je mi něco jedno, když to tak není? Tak zoufale čekám, že se bude někdo tak zajímat o můj názor, že se zeptá znovu a žádné hloupé výmluvy ho nezastaví? Bohužel. Nestává se. Tak vypadám jako člověk bez zájmu.

nejsem

15. září 2012 v 19:47 | Bekky
Bojuju zevnitř
nikdo to nevidí
vypadám silná
kdekdo mi závidí

proč by ne

5. září 2012 v 21:00 | Bekky
Dospělost? Taková podivná věc - jak se dá určit? Znám lidi, kterým osmnáct nebylo, ale v hlavě to mají srovnaný, jako málokterý dospělý; na druhou stranu znám také takové dospělé, kteří jsou na tom hůř než patnáctka s polonahýma fotkama na facebooku.

nejde jít dál

27. srpna 2012 v 14:16 | Bekky
zabouchnout dveře, odhodit klíč
otočit se a odejít pryč
vzdát se štěstí pro tvůj klid
jen pár okamžiků v paměti mít

barva nebo ne

13. srpna 2012 v 21:58 | Bekky
Tajemná obloha v černi zahalená s úlomky hvězd ve vzory posypaná
a v té temnotě se naděje skrývá, však za mračnem strachu jak to tak bývá..

Černá je nádherná barva plná různých významů, od elegance po smrt až nahání strach. Je to zvláštní, jak na nás působí světlo v různých vlnových délkách a jak elegantně dokáže všechno vybarvit, a ať si říká, kdo chce, co chce, nikdy nedělá chyby a neuhýbá před zodpovědností.

Sungha Jung

4. srpna 2012 v 13:51 | Bekky
Dneska jsem projížděla seznam mých nejoblíbenějších písniček a narazila jsem na svého milovaného kytaristu, který je podle mě opravdu génius. Už odmalinka hraje na kytaru s lehkostí profesionála. Je úžasný. Má tisíce fanoušků, koncertuje, ale hlavně je sledován přes svoje videa na youtube, kde hraje známé písničky v kytarovém podání.

génius tvrdé práce

1. srpna 2012 v 21:48 | Bekky
"Odpadlík překoná génia pomocí tvrdé práce.", to je jedna z velkých myšlenek z Naruta.

Tahle myšlenka vám může přijít příliš naivní, jako pro malé naprosto nenadané dítě, které chcete uchlácholit, že ještě není úplně ztraceno a že přece jen může něco dokázat. Nemůžu říct, jestli tomu opravdu věřím, protože to sama nevím.. bojím se, že to génius tvrdé práce vzdá, protože pokud se chce někam dostat musí tomu obětovat úplně vše.

básník ve stínu měsíce

29. července 2012 v 20:13 | Bekky
Vidím tu tvář, co tajemně vyhlíží,
přemýšlím ve smutku co ji i mě tíží.
Na druhé straně snad barevná zář,
slibuje ji naděje, ale ta je lhář.

ve třech podstatách

20. července 2012 v 19:36 | Bekky
Tak zcela optimisticky bych ráda prohlásila, že se na tomhle světě dá i v dnešní době pár optimistů najít. Ovšem jako realistický pozorovatel vzápětí lituji, že takových lidí, kteří jsou ochotni věřit v dobro, které možná ještě bude spácháno, rapidně ubývá. Stav pozitivně naladěných spoluobyvatelů Země udržují jen neinformovanost, alkohol a drogy. To vše dohromady pak zcela jistě zapříčiní nárůst optimismu, na úkor snahy.

až k zemi v jeskyni

7. července 2012 v 16:29 | Bekky

Jeskyně zapomnění
zbrocená krví,
omluva za mlčení
někoho změní.

Empír

3. července 2012 v 21:11 | Bekky
Temnou
Atmosférou
 
 

Reklama