Deník: jak žiju a na co myslím

držet se norem?

8. prosince 2012 v 12:54 | Bekky
Každá společnost je založená na pravidlech, která si vytvořila a jsou lidi, kteří je odmítají. Jsem tady, mezi hrstkou lidí, kteří nějak vyjadřují svůj názor proti společnosti, kde se cítí jako odpad.

dej mi důvod

28. listopadu 2012 v 23:16 | Bekky
Dej mi důvod
žít o chvilku dýl
už nemám sílu
dál tu být

idylka sobotní noci

25. listopadu 2012 v 20:57 | Bekky
Takže sobotní večer a noc velkej mejdan. Kamarádka slavila narozeniny ve sklípku, takže velká parádička. Dali jsme jí velký dort s converskou a skoro každý pak ještě nějakou flašku. Já jsem pečlivě vybírala růžové víno, protože ho má ráda, ale nakonec jsem zjistila, že jsem ani tak pečlivě vybírat nemusela, protože jsme ho pili ve chvíli, kdy už to bylo celkem jedno.

jednou tak, jednou tak

18. listopadu 2012 v 20:00 | Bekky
Přetvařující se, pesimistická, čaje milující. Výtvarnice, pisatelka, jedlík. Alkoholička? Kuřačka? Lenoška? Vlídná, pečlivá, nepředvídatelná.

nový začátek?

10. listopadu 2012 v 20:54 | Bekky
Dneska bych se chtěla zase podělit o něco ze svého života. Jak jsme s tátou zbyli sami. Máma se sestrou jsou kdovíkde.

to byl zase nářez

6. listopadu 2012 v 18:28 | Bekky
Tak dnešek skončil asi tak, jak začal, deštivo - sněhově. Docela na prd, ale bylo i pár světlých chvil.
Co mě poránu nejvíc dokáže naštvat je, když se mi podaří učesat vlasy, že mi to dokonce až sluší, vyjdu ven, začne lejt a ještě mi vítr fouká do ksichtu. Parádní. Začlo to moc hezky.

sněží

27. října 2012 v 16:50 | Bekky

Tak už je to zase tady. Sníh. Dneska sněží už od rána, je to trochu děs, ani nemůžu jít ven.

všechno

24. října 2012 v 22:01 | Bekky
Bojím se, že ne "jen" něco je špatně. Celý svět mi přijde špatně, můj život je špatně, moje myšlenky jsou špatně. A co z toho.
Myslím, že některé věci se napravit nedají, ale jak už řekl někdo velmi moudrý, i malými činy můžeme něco změnit.

výběry z hudby

19. října 2012 v 22:40 | Bekky
Poslední dobou mě všechno ničí, už nevím, co mám dělat. Tak si stěžuju. Už tu pár článků na tohle téma bylo, podpořili jste mě, věříte, máte naději. Tak se snažím.

Dneska se mi nechtělo vůbec nic, vlastně celý tenhle týden. Nic nestíhám, protože nic nedělám. Sedím na posteli a poslouchám písničky. Tak se trochu podělím, o to co mi teď zní v uších.

básně - celá má sbírka

11. října 2012 v 18:51 | Bekky
Básničky píšu už od svých deseti. Časem jsem se dostala na jistou úroveň a píšu teď hlavně o svých pocitech. Můžou se zdát trochu smutné, ale takhle já prostě myslím. Pokud se vám moje básničky líbí, můžete si stáhnout celou sbírku, kde jsou pohromadě ty nejlepší básně. Některé jste tu už četli, ale některé jsou starší, ještě ze starého blogu.


how i feel?

4. října 2012 v 21:11 | Bekky
Jak se asi cítím, koho to tak zajímá
tváře lidí vidím, žádná není známá

Na rubu věcí vnímám jejich přání
moje je jedno, jejich se však mění

Letmý dotyk snů, spánku se bráním
bojím se mých dnů a před okolím chráním

líčení a já

30. září 2012 v 14:34 | Bekky

Tak mě napadlo, že bych možná měla uvést na pravou míru, jak je to se mnou a s líčením.

Mime sem mime tam

20. září 2012 v 16:26 | Bekky
Dneska jsme byli se školou na jednom vystoupení Mime Festu, který se poprvé koná v Poličce. Musím říct, že to bylo úžasné. Já miluju pantomimu, obdivuju ty lidi, obdivuju to co dělají a co všechno do toho dávají. Každý pohyb je úžasný, propracovaný. Každý pohyb má svůj smysl.

tak snad žijem

17. září 2012 v 18:44 | Bekky
Sedím si u notebooku a chlastám Karo. Je to kafe, nebo není? No, je to jedno, slepá z toho snad nebudu. - To je nejpozitivnější myšlenka mého dnešního "super" dne. Vlastně spíš posledního měsíce.
Sere mě úplně všechno, fakt všechno. Zalezla bych si někam do kouta s flaškou vodky, krabičkou cigaret a možná ještě s něčim vostřejšim. Vždycky mě pak sere, jakej jsem slaboch, ale uklidňuje to. Sama, ticho, klid a ten strašnej cigaretovej smrad.

kreslím: svaly lebky

11. září 2012 v 18:57 | Bekky

7 000

10. září 2012 v 21:57 | Bekky
Říká se, že sedmička je šťastné číslo - můj kanál na youtube dosáhl sedmi tisíc zhlédnutí. Jsem na sebe hrdá, svým způsobem jsem šťastná za každého človíčka co mě navštívil a koukl se na video nebo si přečetl článek.

kde byla lektorka?

8. září 2012 v 19:46 | Bekky
Ahoj, víte, že byl dneska krásný den a možná ještě bude? - Velmi "poetická" otázka, ale lepší začátek mě nenapadl. :-)

No, každopádně, včera a dneska jsem byla jako lektorka na adapťáku našich malejch prváků - i když malejch není úplně to přesné slovo - většinou nepotkávám lidi, kvůli kterým musím zvednout hlavu, ale tentokrát se pár kluků našlo. Musím říct, že to bylo skvělé jako obvykle. Všichni se bavili, ať už jsme měli program poznávání, nebo jsme hráli hry.

hola!

3. září 2012 v 21:35 | Bekky
No, tak to vypadá, že tu teď už budu alespoň chvílema - ještě mi připojení nejde bez problémů, jen na počítači u táty, ale i to je pokrok. Tak by tu teď zase měly být články, alespoň trochu pravidelně. Snad se podaří..

dobrej, nebo špatnej den?

29. srpna 2012 v 16:07 | Bekky
Dneska je to všechno takový divný, už od rána se dějou samý zvláštní věci. Tak to vezmu od začátku. Ráno mi na stole přistálo nejnovější číslo TopDívky, tak jsem ho prolistovala a co nevidím - já jsem vám skákala dva metry vysoko - otiskli mi článek! Chápete? Můj článek má konečně tištěnou podobu! Tohle je jeden z mých největších úspěchů, co se psaní týče. Vážně jsem strašně šťastná.

video: Imagine

25. srpna 2012 v 19:02 | Bekky
Myslím, že John Lennon je výjimečný člověk, kterého zná každý. Tentokrát se mou obětí zpěvu stal On a jeho píseň Imagine.

 
 

Reklama