Deník: jak žiju a na co myslím

zpátky k anorexii?

21. dubna 2013 v 11:03 | Bekky
Rozhodla jsem se zhubnout a obecně začít zase žít trochu zdravěji. Bude to můj návrat k anorexii, nebo začátek zdravého životního stylu?

casting Schwarzkopf Elite Model Look

20. dubna 2013 v 10:18 | Bekky

Už jsem psala, že jsem se zúčastnila modelingového castingu Schvarzkopf Elite Model Look, tak tentokrát vám to rozepíšu trochu víc.

první dojmy z castingu Schwarzkopf Elite Model Look

14. dubna 2013 v 12:40 | Bekky

Tak jsem se rozhodla zůžastnit se castingu modelingové agentury Elite Model Management - Schwarzkopf Elite Model Look 2013, který se konal včera v Brněnské Olympii.

jak dopadly Velikonoce?

2. dubna 2013 v 22:22 | Bekky
Prázdniny utekly tak rychle, že jsem skoro nezaregistrovala, že nějaké byly. Těch pár dní jsem strávila prakticky jen v posteli. Už si ani nevzpomínám, kdy jsem byla úplně zdravá. Pořád mám horečku, rýmu, kašel, všechno možný..

jak jsem prohrála sázku a jak se chystám na sestru

26. března 2013 v 19:04 | Bekky
Tak se zase jednou ozývám. Musím vám říct o své kuriózní sázce, kterou jsme si dohodli s kamarádem jako povzbuzení k učení němčiny. Vsadili jsme se o to, kdo napíše lépe písemku ze slovíček a ten kdo prohraje, bude zpívat zadanou písničku. Já mu vybrala Hatikvu, což je Židovská hymna (on ji umí, takže žádný problém), no a on mně vybral Rich Boy.

jak jsem slavila Den svatého Patrika

17. března 2013 v 9:10 | Bekky

Den svatého Patrika se každý rok slaví 17. března, na počest patrona Irska. No a tentokrát jsem se taky tak trochu účastnila oslav.

perný týden a jarní únava

14. března 2013 v 19:45 | Bekky
Tak tedy zase nějaký článek. Tenhle týden byl a ještě je nějaký dlouhý, už se nemůžu dočkat víkendu a navíc jsem ještě pořád nemocná..

recept: domácí pizza

8. března 2013 v 16:17 | Bekky

Jednoduchý recept na pizzu do mikrovlnky.

jak jsem o půlnoci dělala pizzu

25. února 2013 v 21:57 | Bekky
Takže, u čeho začít? Pořád jsem nemocná a nijak se to nelepší, což je k vzteku a nejen proto, že nemůžu spát, ale taky protože chodím do školy.. No, ale v sobotu jsem si nemohla nechat ujít náš maškarní ples, protože to je událost roku, na který jsem prostě chybět nesměla..

prázdniny dorazily

31. ledna 2013 v 16:55 | Bekky
Zdravím! Zase jeden kratší vykecávací článek je tu. Dneska vysvědčení, známe to všichni. Celkovou bilanci bych raději nehodnotila, mám jen tři jedničky - ta nejdůležitější je z matiky, další z komunikace uměním a pak z tělocviku, takže nic moc.

tak co náš prezident?

27. ledna 2013 v 17:10 | Bekky
Změna v myšlení českého národa se nekonala ani v druhém kole prezidentských voleb a tak to dopadlo, jak to dopadlo.. Já nechci rozebírat výsledky ani co k nim vedlo, ale ráda bych pronesla své přání na změnu do budoucna.

naštvaná z plesu

20. ledna 2013 v 14:04 | Bekky
Psala jsem, že má být v pátek maturitní ples a taky byl, ale možná líp, kdyby nebyl. Strašně jsem se těšila, hrozně jsem si chtěla užít předtančování, protože jsem si s tím dala opravdu práci a abych nezněla sobecky, všichni se snažili a trénovali.

volby jsou pro mě rozhodnuté

12. ledna 2013 v 19:05 | Bekky
Tak máme jasno. Ani jeden z kandidátů do druhého kola ve mě nevzbuzuje důvěru, natož nadšení. Při pomyšlení, že se na jednoho z nich budu muset dívat na zdi ve třídě, je mi celkem nevolno.

čas, nečas

10. ledna 2013 v 20:59 | Bekky
Zdravím a tím také ohlašuji, že nejsem mrtvá, ani celá obalená v sádře, či něco podobného, ale času je teď málo. Samozřejmě se blíží pololetí a pak také maturitní ples, takže musíme připravovat předtančení a já toho mám až nad hlavu. Kupodivu křičím míň než minulý rok, takže nějaký pokrok v myšlení mých spolužáků nastal.

zhodnocení roku 2012

31. prosince 2012 v 16:49 | Bekky
Tak myslím, že přišel čas na nějaké to ohlédnutí za minulým rokem. Co jsem si to tak probírala v hlavě, tak tenhle rok nebyl žádný zázrak. Nakonec jsem se tedy pokusila vybrat jen ty zdánlivě nejdůležitější věci.

nic pro vegetariány

26. prosince 2012 v 16:23 | Bekky

Dnes jsme dělali uzené. Máme takovou soukromou udírnu, což je naprosto skvělé, až na to, že jsem se dost přejedla a teď je mi fakt zle.. Ale jinak paráda, máme čtrnáct velkých kusů masa a já se jen ptám, kdo to bude jíst..

Zklamání a plány

22. prosince 2012 v 20:45 | Bekky
Tak konec světa byl nějak klidný, oproti mým očekáváním. Škoda. No, možná přece jen konec světa nastal - úvodní stránka blog.cz. Tvůrce upřednostnil dojem pro nové příchozí, před službami pro stálé blogery. Upřímně se mi tenhle vzhled nelíbí. Hlavní je tu autorský klub, vůbec nevidím nové články od oblíbených blogerů a místo spravení počítadla návštěvnosti, přidali, podle mě, zbytečný pohyblivý panel.

video: zpověď ke konci světa

20. prosince 2012 v 17:41 | Bekky
Video s odpověďmi je tady, snad jsem zodpověděla všechno. Pokud ne, tak se ptejte ještě dodatečně tady. Kvalita videa nic moc, bohužel, ale nemám momentálně k dispozici lepší prostředky.


Ptejte se: zpověď ke konci světa

17. prosince 2012 v 20:13 | Bekky
Dělá to každý, nejsem výjimečná, to je fakt, ale výjimečný je možná důvod. Tady mi můžete pokládat jakékoliv otázky a já vám udělám video s odpověďmi. Taková zpověď čtenářům před koncem světa.

nestíhám, ale dělám!

10. prosince 2012 v 19:24 | Bekky
Bohužel jsem o víkendu nestihla focení, takže fotky budou zřejmě až ke konci týdne. Není čas. Zítra píšu z němčiny, ve středu olympiáda z češtiny, přes víkend vypsat a naučit se Orwella - Farmu zvířat na zkoušení do angličtiny a tak dál. A co je nejvíc super - napsat dvoustránkovou úvahu o tom, jak se mají umělci v Česku špatně.
 
 

Reklama