Deník: jak žiju a na co myslím

Červnový zpovědník

14. června 2014 v 0:08 | Bekky
O co jde? Na youtube každý měsíc představuji svoji oblíbenou kosmetiku během daného uplynulého měsíce, ale abych se nevěnovala jen kosmetice, a prozradila vám také něco dalšího o sobě, chtěla bych začít sérii článků, kde každý měsíc, cca uprostřed měsíce, představím nějaké aktuální věci, které se mě týkají.

Servírka jde na vysokou

9. června 2014 v 13:43 | Bekky
To je tedy titulek, jako z televize! :D
Už jsem vám dlouho neřekla, jak to teď mám se školou, prací atd. Mám hned dvě dobré zprávy. Jsem přijatá na svou vysněnou žurnalistiku do Brna! Už se moc těším, i když vůbec nevím jak tam budu bydlet..

Reportáž z maturity

28. května 2014 v 0:39 | Bekky
Maturitu už mám tedy za sebou od středy, ale bylo pořád moc věcí na práci, tak jsem to ještě nestihla nějak zpracovat a ohodnotit, jen pokud sledujete můj Facebook, tak víte, že jsem to zvládla.

Jak se učí na maturitu?

12. května 2014 v 1:14 | Bekky
Vyvětraný pokoj, tiché klidné prostředí, rozprostřený čas, oprostit se od techniky a zkrátka se jen učit.
To je jen sen.

Veselé loučení při posledním zvonění

27. dubna 2014 v 0:17 | Bekky
Poslední zvonění kupodivu nebylo tak hrozné, jak jsem myslela. Snažila jsem si to užít a nepřemýšlet o tom, že je to vlastně naposledy, co jsme takhle ve škole.

Focení tabla a posledních pár dní školy

16. dubna 2014 v 0:07 | Bekky

Tablo je takový poslední společný projekt maturantů a tak jsem čekala velké dohady o to, jak bude vypadat. Nakonec jsme se docela dobře shodli na fotografiích pomocí projektoru. Pokus vidíte tady a mojí tablo-fotku vám samozřejmě ukážu také :-)

Elite Model Look: Otázky a Odpovědi + video

12. dubna 2014 v 17:49 | Bekky
O mé loňské účasti na Schwarzkopf Elite Model Look jsem vám už psala, ale vzhledem k tomu, že teď začínají letošní castingy, dostávám dotazy na Facebooku i na Blogu od slečen, které by to chtěly vyzkoušet. Vybrala jsem ty otázky, které se objevují nejčastěji a poskládala z nich pro vás video.

Zrádné naušnice / Operace ucha

9. dubna 2014 v 23:43 | Bekky
Náušnice jsou určitě krásný ženský doplněk, ale občas můžou způsobit dost velké problémy. Ty, kterými jsem prošla já, vám chci teď trochu popsat.

Už není kam utéct

31. března 2014 v 23:53 | Bekky
Maturitní četba odevzdána. Dva týdny do konce školy. Několik týdnů do maturity. A pár měsíců do vysoké (možná). No, teď už nikam neutečem.

Jaká, která a čí knížka mě (ne)zaujala?

28. března 2014 v 23:00 | Bekky
V poslední době jsem četla dvě knížky zaměřené na mladší věkovou generaci - dejme tomu na dospívající čtenáře. Jeden příběh z dívčího pohledu, jeden z chlapeckého. Jeden psychologický příběh, jeden fantasijní. Jeden od spisovatelky a jeden od spisovatele. Jak to dopadlo?

Já a blog TAG

20. března 2014 v 20:20 | Bekky
Malá zpověď o tom, co se týká mě a blogu. Otázek je jen šest, ale určitě se o mě dozvíte něco nového - třeba proč se to tu jmenuje zrovna tak, jak se to tu jmenuje.

Peripetie s maturitou

7. března 2014 v 20:48 | Bekky
Deníček už tu nebyl dlouho, v takové té pravé formě. Asi protože novinky dost píšu na Facebook a pak nemám potřebu všechno opakovat na blogu. No, přece jen maturita je rozlehlé téma, zvlášť teď, tak jí věnuji samostatný článek.

Méně snahy, více výsledků?

15. února 2014 v 11:36 | Bekky
Mám takové nemilé podezření, že čím víc se snažím, tím víc to jde do háje, pak už to nakonec vzdávám a ono to najednou jde, tak nějak, samo. Ach jo.

Filmové a knižní doporučení toho, co jsem viděla a četla v poslední době

12. února 2014 v 18:34 | Bekky

Za poslední dobu jsem viděla a hlavně četla několik zajímavých děl, tak bych se s vámi ráda podělila. Novinky i starší kousky všech možných žánrů, tak snad vám něco padne do noty :-)

Druhý článek v Top Dívce

31. ledna 2014 v 13:45 | Bekky
Nedá mi to, abych se nepochlubila. Na nedlouhý seznam článků, které mi otiskli, se přidává další. V lednové Top Dívce na vás může vybafnout moje - ještě blonďatá - fotka.
Škoda že už si tam nejsem podobná :D

No nevadí, článek je můj a to mě moc těší. Ano jsou jiné blogerky, kterým vycházejí daleko častěji, ale já s oblibou říkám, že "nějak se začít musí" a "malý úspěch, taky úspěch".

A o co v článku vlastně jde? Jmenuje se Introverti nejsou méněcenní a snažila jsem se tím poukázat na fakt, že jsou lidé, kteří neoplývají sebevědomím a nejsou zrovna nejvýřečnější, ale přesto nejsou o nic méně lidmi, než ostatní.

maturiťák se blíží

18. ledna 2014 v 21:40 | Bekky
Jak jsem se zmiňovala na FB, článků tu teď moc není a asi ještě chvíli nebude, kromě toho, že se kvapem blíží pololetí, také se blíží maturitní ples a na ten je přece jen třeba se trochu připravit.

Nákupy kosmetiky: Je to nutné?

13. ledna 2014 v 22:53 | Bekky
Ve svém kosmetickém životě se dostávám z fáze potřebuji, do fáze chci a to dost strmým sešupem. Dejme tomu, že už se v tomhle prostředí nějakou dobu pohybuji a mám už také vyzkoušenou spoustu výrobků. Co si budeme nalhávat, moje kosmetická sbírka je opravdu, opravdu velká.

Zhodnocení uplynulého roku 2013

1. ledna 2014 v 14:36 | Bekky
Nový rok se čtyřkou na konci je tady a možná je ještě vhodný čas na takové celkové zhodnocení všeho, co bylo a nebylo v tom uplynulém roce.

Přání k Vánocům

22. prosince 2013 v 19:11 | Bekky
Utíká to rychle a Vánoce jsou tu a za moment už bude zase nový rok, tentokrát se čtyřkou na konci. A tak bych Vám všem ráda popřála klidné Vánoce s vašimi nejbližšími a všechno nejlepší do nového roku. Ať se vám všechno daří a ať jste všichni zdraví.

Vánoční wishlist, aneb má přání

19. prosince 2013 v 22:11 | Bekky
Vánoce jsou za pár dní a pro dost lidí jsou spojené s jakýmsi materiálním obohacením sama sebe - tak tedy dárky. My doma dárky nějak zvlášť neřešíme, ale kdo by nerad dostal něco hezkého? Když jsem u Mišky četla její vánoční wishlist, napadlo mě, že mám vlastně taky pár věcí, které bych ráda. A jaké to jsou?
 
 

Reklama