Deník: jak žiju a na co myslím

Svět ideálů, přání a snů

19. října 2011 v 17:54 | Bekky
Svět, kde se nehledí na rasu, vyznání, styl oblékání nebo orientaci. Tam kde si může každý stát za svým názorem. Tam, kde skutečně fungují demokratické principy..

Ach vy moje vlasy

15. října 2011 v 12:14 | Bekky

Změna je život

1. října 2011 v 14:22 | Bekky

Tak tu máme nový dess. Nevím jestli se vám dobře překrývá, kdyby ne, tak mi dejte vědět, zkusím s tím něco udělat.

Víkend na stromě

25. září 2011 v 19:37 | Bekky
Mám tu (ne)výhodu, že od narození žiju na vesnici, takže je pořád dost práce, na druhou stranu čistý vzduch a příroda všude kolem, ale pak taky spousta věcí na který sem alergická - pyl, trávy, kvetoucí stromy...

Nejsem slečinka z Facebooku

23. září 2011 v 13:41 | Bekky

Na téma Facebook už tu debata proběhla (článek je v téma týdne), takže bych se nerada opakovala. Nadpis jsem zvolila spíš kvůli "fotomontáži" nahoře.

Rodiče jsou někdy opravdu slepí!

19. září 2011 v 16:04 | Bekky
Dnes jsem byla u doktora - zjistil mi, že mám něco s dutinama, takže antibiotika a týden doma.. no to sem řešit nechtěla. Zaujala mě jedna scéna v čekárně-

Pár skvělých dní

12. září 2011 v 18:53 | Bekky
Možná tu vyvstává otázka, kde jsem byla posledních pár dní. Dovolím si tedy objasnit tuto "záhadu".

Proč jsem tak zlá?.

28. srpna 2011 v 22:04 | Bekky
Jak jsem se zmiňovala ve videu - ryju do všech. Nechci být jen ta zlá, co zkritizuje všechno na co se podívá (i když to tak nejspíš vypadá), ale nechci být ta, která napíše pod všechno "pěkný článek". Možná to občas trochu přeháním, tak bych asi mohla objasnit proč.

Nehraj si na dvacítku!!

26. srpna 2011 v 12:19 | Bekky
Touto naprosto úžasnou větičkou mě dnes (a nejen dnes) obdařuje moje maminka. Je to rozumná sedmnáct let vdaná žena v domácnosti. Pro svůj názor na mě má nepochybně pádné důvody - mé líčení a šlechtění mi krade každý den několik desítek drahocenných minut. Ale řekněte sami, nestojí nám ten čas a úsilí za to?

Škola?

22. srpna 2011 v 11:53 | Bekky
Máme tu pondělí a zbývá nám 9 dní prázdnin. To je strašný jak to utíká. No nic.
Někdo se snaží užívat si těch pár dní co nejvíc, ale někdo jako já má ty nejlepší prázdninové zážitky za sebou (samozřejmě ještě bude poslední víkendová pařba).

Znáte ten pocit, kdy kvůli někomu vlezete do rybníka v plesových šatech?

17. srpna 2011 v 18:32 | Bekky
Ne? Já už jo. Červené plesové šaty po kolena. Hup s nimi do vodičky. Doufám, že výsledek bude stát za to.

I přes tento fakt byl dnešní den skvělý. Měla jsem focení pod vedením skvělé fotografky (a zároveň kamarádky). Fotili jsme na půdě, u rybníka a ve staré zastávce. Až budou fotky, určitě sem nějaké dám.

Den plný pohledů

15. srpna 2011 v 18:53 | Bekky
Stává se vám, že jdete po ulici a všichni se na vás dívají a otáčí se za vámi? Mě pořád. Někdo si mysli, že je to skvělé. Lidé se o vás zajímají, ale víte co? Není to tak skvělé.

Úvodní článek

7. srpna 2011 v 13:49 | Bekky

Jsem jen (ne)normální holka :)
Jmenuji se Jana, mám ráda focení, kreslení a hudbu (ale moje snaha o hraní na kytaru, se nesetkává s velkým úspěchem). Od blogu neočekávám zázraky, ani horentní návštěvnost, ale chci mít místo, kde se můžu vyjádřit. Místo kam můžu dávat své fotky a obrázky.
Nejsem ničím až tak zvláštní, ale třeba časem pochopíte, že můj svět není takový jako ten váš.
 
 

Reklama