Deník: jak žiju a na co myslím

Skloubím práci se školou?

24. srpna 2017 v 20:52 | Bekky
Za několik dní začíná pro spoustu lidí školní rok a pro nás vysokoškoláky taky, i když spíše později v září - alespoň u nás na fakultách. Osobně jsem v posledních měsících i v posledním roce zapracovala na svojí pracovní pozici a mám trochu obavu o to, jak zkloubím svoji práci, která mi zabírá spoustu času, se školou, která samozřejmě zabírá také spoustu času.

Chester Bennington nás opustil

31. července 2017 v 21:40 | Bekky

Ve věku čtyřicet jedna let tento svět 20. 7. 2017 opustil Chester Bennington, frontman a zpěvák kapely Linkin Park. Pro mě osobně, a věřím, že i pro spousty dalších lidí, je to legenda, na kterou se nezapomíná.

O nakupování a o životě

23. února 2017 v 23:40 | Bekky

Když se z nákupní maniačky stane člověk, který kupuje jen jídlo, a věci které potřebuje. Jo a není to tím, že by na to nebyly peníze, spíš jen nálada, chuť vybírat, nakupovat.

Moje vlasy / příběh, fotky, zkušenosti, padání, barvení, péče, dorůstání...

20. února 2017 v 22:10 | Bekky

Příběh mých vlasů je závislý na mé momentální odvaze investovat čas, peníze, nervy a trpělivost do snahy mít krásné dlouhé a husté vlasy. Momentálně jsem se rozhodla zkracovat a nechat vlasy si po náročné snaze o zastavení padání odpočinout. Účes se mi líbí, jsem spokojená a myslím, že mi vydrží dlouho. Fotky s tím, jak se mi vlasy proměňovaly během let najdete v článku níže.

Valentýn trochu jinak

16. února 2017 v 18:54 | Bekky

Letos Valentýnské líčení i video trochu jinak. Jemnější, ne moc výrazné, vhodné na rande. Jde to trochu proti logice toho, co dělám a co normálně točím na youtube. Měla jsem náladu na trochu něco jiného, tak můžete kouknout.

Co mám ve své brněnské kosmetické taštičce?

6. června 2016 v 21:23 | Bekky

Jakou kosmetiku si vozím do Brna a líčím se s ní? Používám jen základní kosmetiku, protože více se mi nechce dovážet a ani se mi nevjde do mé květované kosmetické kapsičky.

Kam na jídlo v Brně II Modrá růže

29. dubna 2016 v 13:21 | Bekky

V Brně už jsem druhý rok a tak už jsem obešla dost restaurací, hospod a dalších pohostinských zařzení, kde se dá více či méně dobře najíst. V několika článcích vám chci nabídnout alespoň fotografickou ochutnávku a něco vám doporučit. Pojďte se podívat na druhý díl, kde se vrhneme na podnik do kterého chodím už od začátku co jsem v Brně, a to je Modrá růže a protože je to můj nejoblíbenější podnik, chci vám ho takhle doporučit.

Kam na jídlo v Brně I Burgery

21. března 2016 v 20:35 | Bekky

V Brně už jsem druhý rok a tak už jsem obešla dost restaurací, hospod a dalších pohostinských zařzení, kde se dá více či méně dobře najíst. V několika článcích vám chci nabídnout alespoň fotografickou ochutnávku a něco vám doporučit. Pojďte se podívat na první díl, kde se vrhneme na burgery.

Proměny s Makeup ModiFace

29. února 2016 v 18:29 | Bekky

Aplikace Makeup ModiFace je zdarma a stáhnout si ji můžete v Google play i vy! Vyzkoušejte si různé make-upy i účesy, různé kombinace a barvy a vyberte si svoji oblíbenou. Já jsem si aplikaci oblíbila, nepoužívám ji jen na "čistou" tvář, ale i na už "namakeupovaný" obličej a zkouším, co by se k tomu ještě hodilo, třeba další barva nebo linky.

Síla make-upu / Den čtvrtý

13. ledna 2016 v 0:14 | Bekky

Nákupový den v Brně

6. října 2015 v 22:39 | Bekky

Dneska jsem se vydala na nákupy a tak vás samozřejmě vezmu s sebou na prohlídku do Olympie v Brně. Velký obchoďák a v úterý odpoledne příjemně prázdný.

Síla make-upu / Den třetí

14. září 2015 v 12:51 | Bekky

Síla make-upu / Den druhý

27. srpna 2015 v 17:27 | Bekky

Druhá fotka do projektu - tentokrát s růžovo-fialovými třpytkami a tentokrát bez rtěnky, pouze s trochou balzámu. Obočí je jen lehce dobarvené.

Srpnový zpovědník

21. srpna 2015 v 15:46 | Bekky
Práce, práce, práce. Už se trochu opakuju - asi tak tři měsíce, no, co se dá dělat, takhle to teď zkrátka je. Ale i tak se s vámi podělím, o to, co je u mě nového.

Síla make-upu / Den první

18. srpna 2015 v 16:53 | Bekky

V nové sérii článků Síla make-upu vám ukážu, jak vypadám před nalíčením a po něm. Chtěla bych tím ukázat, jak může člověk vylepšit svou tvář make-upem, ale zároveň také to, že člověk bez make-upu nemusí být ošklivý. Doufám, že se vám projekt bude líbit.

Červencový zpovědník

20. července 2015 v 16:22 | Bekky
Červenec, ostatně jako celé prázdniny, je pro mě pracovní, ale celkem si to užívám.

Červnový zpovědník

19. června 2015 v 14:16 | Bekky
Červen byl a je pro mě smutný měsíc, proto tu ani nic nebylo (ale ani na youtube toho moc nebylo..), no vezmeme to trochu popořadě, jako každý měsíc.

Květnový zpovědník

22. května 2015 v 17:39 | Bekky
Čas už zase nějak moc běží - hlavně když člověk pracuje na seminárkách a učí se na zkoušky - jop, budu si dnes stěžovat na učení, ale tak trochu i popojedeme.

Dubnový zpovědník

28. dubna 2015 v 18:51 | Bekky
Ani jsem se nenadála a už je konec dubna, takže se zpovědníkem zase meškám. No nic. Prostě to letí.

Nejčastější otázky o Elite Model Look

20. dubna 2015 v 19:03 | Bekky
O castingu na Elite model look jsem točila videa i psala články, ale se začátkem dalších castingů mi posíláte další otázky, které vás zajímají a tak je tu seznam těch nejčastějších.
 
 

Reklama