Co mám ve své brněnské kosmetické taštičce?

6. června 2016 v 21:23 | Bekky |  Deník: jak žiju a na co myslím

Jakou kosmetiku si vozím do Brna a líčím se s ní? Používám jen základní kosmetiku, protože více se mi nechce dovážet a ani se mi nevjde do mé květované kosmetické kapsičky.Make-up je základ a nejčastěji si vozím Rimel Lasting finish, protože je v plastové tubičce, která se rozhodně nerozbije. Na make-up používám jemný pudr od NYC, který zafixuje celý obličej.

Nepoužívám korektor, protože nemám co zakrývat a celé líčení je jen lehké a nositelné, velmi přirozené. Na oči používám Freedom paletku, která mě moc nezaujala, protože má ve výsledku barvy hodně podobné a nepříliš výrazné, ale je malá a praktická.

Momentálně nejoblíbenější řasenkou je Yves Rocher Sexy pulp, která mi ani na cestách nesmí chybět, Řasy dělá velmi pěkné, tmavé a velmi dobře natočí už od kořínků.

Nejdůležitěščí částí obličeje je teď pro mě obočí, které upravuji Catrice tužkou Date with Ashton a Rimmel bezbarvým gelem. Výsledek je skvělý, barva tužky mi velmi dobře sedí.

Na závěr ještě rty. Rtěnky příliš nepoužívám a když ano, vozím si každý týden jiné. V taštičce má svoje stálé místo jen balzám na rty od W7,

Jakou kosmetiku si s sebou vozíte vy?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama