Výběr z letáků / TETA (3.-12.března)

3. března 2016 v 19:57 | Bekky |  Pro vás: videa, recenze, výrobky

Sledujete letáky pravidelně? Já se snažím a většinou bych se chtěla podělit o to, co nabízí, dát ostatním nějaké tipy, co vyzkoušet, co je podle mě dobré a co jsem si sama koupila, nebo si koupit plánuji. Koukněte na můj výběr z aktuálního Teta letáku.
Značka Freedom nemá veliký stojan a nepřeberný sortiment, ale najdete u nich zajímavé věci, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. Paletky, palety stínů, rtěnky i tvářenky. Já jsem si v téhle akci koupila malou matnou paletku stínů a rtěnku v růžovém odstínu. Zatím jsem je moc nezkoušela, ale podle vzorečků a testerů jsem zatím spokojená.


Velká sleva na řasenky Dermacol vás uchvátí, všechny řasenky, které jsem od Dermacol měla, byly moc fajn. Konkrétně ta, co je na fotce - Obsesion - je moje oblíbená a za tu cenu rozhodně doporučuji.

Sally Hansen patří k dražším lakům a jestli jste jejich laky nikdy nezkoušeli, máte teď skvělou šanci otestovat je za poloviční cenu. Můžu prozradit, že jsou skutečně velmi kvalitní.

No a posledním velkým objevem je Mad potion, parfém který mám už asi dva měsíce a nemůžu si ho vynachválit, voní zkrátka skvěle. Běžte si určitě alespoň čuchnout!


PS: Toto není sponzorovaný/placený ani nijak jinak zadaný článek. Je to čistě můj osobní výběr a časem bych se ráda ponořila i do dalších letáků a jejich nabídek, pokud se vám bude koncept líbit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama