Který korektor je nejlepší? / Catrice, W7, Astor

29. března 2016 v 20:46 | Bekky |  Pro vás: videa, recenze, výrobky

Korektory jsou malým pomocníkem pro všechny s problémy s pletí, osobně je používám hlavně pod oči a na oči jako podklad pod stíny a na zakrytí žilek. Korektorů jsem zkusila několik, ale povím vám hlavně o třech. Jdeme na to!1. Astor Skin match protect korektor. První korektor je v balení s houbičkou, ale není příliš krycí, je spíše lehký. Houbička je v celku naprd, stejně pak používám štětec na zapracování, navíc se v houbičce můžou množit bakterie, pokud se špatně používá, takže podle mě se rychleji zkazí. Na obličeji nemá vedle krytí ani velkou výdrž, trochu se mi ztrácí.
Krytí: nízké

2. W7 Catwalk concealer. Druhý korektor má leskový aplikátor, se kterým se korektor dobře nanáší, ale také se na něm můžou snadněji množit bakterie. Krytí je vyšší než u předchozího, ale také spíše lehčí - nezakryje žádné velké nedostatky. Ráda ho mám zvlášť na oči na zakrytí žilek, tuhle službu umí skvěle.
Krytí: střední

3. Catrice Camouflage cream. Třetí kandidát je korektor v kalíšku, který se nejlépe nanáší štětcem. Ze všech tří má nejlepší krycí schopnosti. Catrice je taková známá dostupná klasika z drogerie a vyzkoušeli ji snad už všichni. Každopádně rozhodně stojí za to, pokud hledáte něco, co dobře kryje i drží a vydrží. Osobně na něj používám štětec, abych nesahala do kalíšku prsty, ale právě prsty se hezky zapracovává protože jakoby tělesným teplem korektor rozehřejete a ten lépe přilne.
Krytí: vysoké

Vyzkoušela jsem také pár korektorů v tyčince, namátkou Oriflame, který byl žlutý a takový celkově nic moc a Miss sporty, ten byl docela suchý a nenanášel se moc dobře. Pokud chcete jistotu, tak doporučuji Catrice.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama