Srpnový zpovědník

21. srpna 2015 v 15:46 | Bekky |  Deník: jak žiju a na co myslím
Práce, práce, práce. Už se trochu opakuju - asi tak tři měsíce, no, co se dá dělat, takhle to teď zkrátka je. Ale i tak se s vámi podělím, o to, co je u mě nového.Hudba
Na hudebním poli se momentálně rozhlížím po novějších kouscích, z českých je to Terapeut Pavla Calty, nebo anglická Unpredictable od Celeste Buckingham a do třetice třeba skvělá Waiting for love od Avicii.

Kniha
Krásná filipínka už vyšla jako recenze na Krásné (ODKAZ), no a na Rozepnutá se chystám (už měsíc), recenze by měla bezpodmínečně vyjít příští týden.

Film/Seriál
Televize nepatří mezi aktivity, které bych stíhala a ani na internetu teď nic moc nesleduji. Když chci jen něco jako kulisu, tak vyhrávjí Simpsonovi, ti se neokoukají.


Novinky
Pracuji v práci, pracuji doma, pracuji na internetu, je toho trochu hodně, možná, že se už dokonce těším zase do školy, protože budu mít paradoxně více volna a zase se pořádně vyspím. No a taky se chystám udělat si řidičák - takže si tu "práci" přidělávám sama. Ale ne, autoškola bude spíš zábava, teda doufám.


No a můžu prozradit, že se teď rýsuje jedna zajímavá spolupráce, ještě nemůžu nic prozradit a nevím, jestli to vyjde, ale bylo by to zajímavé, a to snad i pro vás.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama