Balea výrobky - recenze

2. října 2012 v 18:44 | Bekky |  Pro vás: videa, recenze, výrobky

Pokud jste někdy navštívili DM drogerii, tak jste se se značkou Balea určitě setkali. Hlavní tahák na této značce je samozřejmě cena, která je opravdu velmi příznivá, ale nedá se říct, že by jejich výrobky nebyly kvalitní. Mají lepší i horší výrobky jako každá značka, ale od nikoho jsem neslyšela jen špatné ohlasy. Já osobně mám momentálně jen tři výrobky od Balea, tak vám o nich něco napíšu.


Deo sprej juicy melon 200ml
Jejich deodoranty mám ráda, většina mi hodně příjemně voní - například tenhle je z limitované edice a voní po melounu. Slibuje svěžest po 48 hodin, ale to neočekávám ani od těch nejlepších. Vůně vydrží tak tři, čtyři hodiny, ale s potem nemám problém celý den.
Vůně je svěží, příjemná a zároveň poměrně intenzivní, za mě rozhodně doporučuji. Vedle svěžích vůní se dá sehnat i s čokoládou nebo kokosem, ale obávám se, že to byli jen limitované edice.

Intenzivní noční krém 50ml
Tento výrobek mám jen chvíli, takže nemůžu být úplně objektivní, ale jejich krémy mi vždycky byly příjemné a dokonce i pěkně voněly. Ani tenhle není výjimkou. Navíc je antibakteriální, bezolejový a rychle se vstřebává. Je vhodný i pro problematickou pleť. Redukuje zarudnutí a pleť je jemnější. Nepoužívám ho ani každý den, jen tak třikrát do týdne, ale určitě jsem spokojená.

Gel na holení s aloe vera 150ml
Konkrétně tohoto výrobku mám už druhé, nebo třetí balení, protože jsem s ním opravdu spokojená. Gel je určený pro citlivou pokožku a po oholení je jemná. Obsahuje pečující a hydratační formule, která o tělo pečuje.
Musím říct, že používám úplně ty nejlevnější žiletky, co se dají sehnat, bez jakýchkoliv gelových pásků či jiných vymožeností a s tímhle gelem je výsledek skvělý.

Co se tedy mě týče, Baleu kupuju a můžu jí doporučit. Ještě jsem u nich zřejmě nenašla výrobek, který by se mi vyloženě nelíbil.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama